KURUMSAL | HAKKIMIZDA

 • HAKKIMIZDA
 • BAŞKANIN MESAJI
 • TARİHÇE
 • KALİTE POLİTİKASI
 • KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
 • KALİTE BELGELERİMİZ
 • MARKALARIMIZ
 • GRUP ŞİRKETLERİMİZ
 • TİCARİ BİLGİLER
 • NEDEN PREFABRİK BETON ?
 • KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

KAMBETON  A.Ş., precast beton/betonarme yapı ve elemanları üretiminde 36 yıla ulaşan deneyimi ile, kalite ve güveni esas alarak, tasarımdan montaja kadar tüm süreçlerde hizmet sunan, sektörünün öncü kuruluşudur.

 

1978 yılında Zeki BAYKAM'ın müteahhit olarak başladığı, 1980 yılında ‘Kam İnşaat ve Beton Sanayi Kollektif Şirketi' adıyla kurulan şirket, faaliyetlerine prekast çit direği üretimi ve pazarlamasıyla başlamış, 1992 yılında yeniden yapılanmaya giderek ‘Kambeton Limited Şirketi' adını almıştır. 01.01.2014 tarihinden itibaren ise, ‘Kambeton Anonim Şirketi' olmuştur.

 

Adana merkez ve Gaziantep ilinin Nizip ilçesinde ikinci tesis olmak üzere, toplam 240.000 m² alan üzerine kurulu fabrikalarında; betonarme üst yapı elemanları, öngermeli köprü kirişleri, beton ve betonarme alt yapı elemanları, santrifüj betonarme elektrik direkleri, beton parke taşları, bordür taşları, kent mobilyaları gibi çevre düzenleme elemanları, çit direği, panel duvar, Betoblok, Betocast gibi çevre koruma elemanları, en yüksek standartlarla üretilen boşluklu döşeme ve tribün basamağı gibi özel imalatlar da dahil olmak üzere, her türlü prekast üretimini yapmaktadır.

 

Bölgede beton precast sektörünün yayılmasında ve sanayi yapılarındaki tüm yeniliklerde önemli bir role sahip olan KAMBETON, sanayicinin güvendiği iş ortağı haline gelmiştir. Precast sanayi yapısı alanında, yasal şartlara uygun ve müşteri beklentilerini karşılayabilen en ekonomik çözümler geliştirilerek, yatırımcıların en doğru kararları alması sağlanmaktadır.

 

KAMBETON A.Ş., Türkiye Precast Birliği üyesidir ve 'TSE K 118 Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi Belgesi' ve ‘K-Q TSE-ISO-EN-9000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi' ile, ‘QNET ISO 9001:2008  IQNET Kalite Yönetim Sistemi Belgesi' sahibidir.

 

Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız,

 

35 yılı aşkın bir süreçte yaratılan bir marka olan Kambeton'un varoluşuna önemli katkı sağlayan temel yönetim ilkelerinden üçünü sizlerle paylaşmak isterim.

 

"Güvenilir Olmak"

 

Kambeton, bu ilkenin üzerine titrer, zarar görmemesi, sarsılmaması için özen gösterir. Bu nedenle, müşterileri verilen sözlerin yerine getirileceğinden, alacakları ürün ve hizmetin kalitesinden şüphe etmezler. Yaptıkları ödemelerin gelecekte karşılığını alamama riskinin olmadığını bilirler. 1997 yılında parasını ödediği çit direklerini 2012 yılında teslim almaya gelen müşterim, bu ilkenin uygulandığının en güzel kanıtıdır. İş ortakları, sattıkları ürünün ve verdikleri hizmetin karşılığını alacaklarını bilirler, açık hesap çalışmaktan rahatsız olmazlar. Çalışanları, uzun dönemli ilişkilerin güven üzerine kurulduğunun farkında olup, verdikleri sözlerin arkasında durmak için her türlü özveride bulunurlar.

 

"Adil Olmak"

 

Kambeton, çıkarlarını gözetirken kendi hakkına razıdır, hak etmediği değerleri talep etmez. İhaleye girecek tüm müşterilerine aynı teklifi gönderir, kendi kusurundan doğan müşteri zararlarını telafi eder. Sözleşme sonrası ortaya çıkan yeni durumlarda objektif kararlar alır. İş ortakları, Kambeton'un gücünü sadece kendi çıkarları için kullanmayacağını bilirler. Kambeton, çalışanlarının yaptıkları katkıyı, terfi ve ücretlere doğru yansıtmaya çalışır. Ayrım yapmaz, adil olmaya çabalar ve bunu kanıtlar.

 

"Yenilikçi ve Üretken Olmak"

 

Kambeton ortakları ve çalışanlarının kararları ve davranışları Kambeton'a, müşteri ve iş ortaklarına, sektöre ve ülkemize fayda sağlamaya yöneliktir. Kambeton, sürekli dünyadaki gelişmeleri takip eder ve kendini yeniler. Sektöre yenilikler getirerek daha kaliteli ve uygun ürünleri müşterilerine sunar. Hiçbir zaman statüko ile yetinmez, rekabetten asla çekinmez ve var olmak için sürekli çalışması gerektiğine inanır.

 

Konu edilen üç ilkemiz, yıllar geçse, koşullar değişse de değişmez.

 

Kambeton, yılların süzgecinden geçerek oluşan güvenli ve adil ortamını yaratan müşterilerine, iş ortaklarına ve çalışanlarına çok şey borçludur.

 

Hepinize içten teşekkürlerimi sunar, esenlikler dilerim.

 

Zeki Baykam

Yönetim Kurulu Başkanı

1978 - Zeki BAYKAM, şahıs şirketi olarak, müteahhitliğe başlar.

 

1980 - Şirket, ‘Kam İnşaat ve Beton Sanayi Kollektif Şirketi' adı ile Adana'da kurulur. Faaliyetlerine prekast çit direği üretimi ve pazarlaması ile başlar.

 

1987 - Santrifüj teknolojisi ile üretimi yapılacak enerji nakil hattı elemanları için, gerekli tesis kurulur.

 

1987 - Kambeton'un kalıp ve makine ihtiyacını, üretim hattındaki gerekli teçhizatını sağlamak, aynı zamanda bakım ve onarım hizmeti de vermek üzere, Bema Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. grup bünyesinde kurulur.

 

1992 - Yeniden yapılanmaya gidilir ve şirket, ‘Kambeton Limited Şirketi' adını alır.

 

1993 - Grup şirketi, Baykon İnşaat ve Endüstri A.Ş., anahtar teslim inşaat taahhüt hizmetleri sürdürmek üzere kurulur.

 

1994 - Kambeton, Türkiye Prefabrik Birliği üyesi olur.

 

1996 - Şirket, Türkiye'de prefabrik beton ve betonarme ürün üretimi ve hizmet sunumu konusunda, ilk belgelendirilen kuruluşlardan biri olarak, ‘ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi' alır.

 

1999 - Kambeton, Adana İncirlik Kavşağı'ndaki yeni tesislerine taşınır.

 

2000 - Gaziantep ilinin Nizip ilçesinde ikinci üretim tesisi kurulur. Faaliyetlerine, Fırat Viyadüğü'ne ait 160 ton ağırlığında ve 38 m uzunluğundaki öngermeli köprü kirişlerinin üretimi ile başlar.

 

2005 - Grup şirketleri arasına farklı bir sektörden şirket katılır; Teknopak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

2008 - Kambeton, toplam 240.000 m² alana ulaşarak, Türkiye'nin sektördeki en büyük tesisi haline gelir.

 

2012 - Türk Standartları Enstitüsü ve Türkiye Prefabrik Birliği'nin işbirliği ile hazırlanmış olan ‘TSE K 118 Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni alır.

 

2012 - ‘IQNET Kalite Yönetim Sistemi Belgesi' sahibi olur.

 

2014 - Şirket nevi değişikliği gerçekleşir, yeni ünvanı, ‘Kambeton Anonim Şirketi' olur.

 

2014 - ‘Betoblok' markası yaratılır.

 

2015 - Dünya kalite standartlarında ‘Boşluklu Döşeme' üretim tesisi kurulur.

 

2015 - 'Betocast' Ağırlık İstinat Blokları markası yaratılır.

 

Tüm ürün ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini sağlamak üzere;

 

 • Yaptığımız tüm işlerde yasal şartları, müşteri beklentilerini ve kuruluşumuz kalite hedeflerini karşılayan ürünler ve hizmetler üretmek,

 

 • Kalite Yönetim Sistemimizi; süreçlerimizi planlayarak, planlarımızı uygulayarak, uygulamalarımızı kontrol ederek ve kontroller sonucu saptanan aksaklıklar doğrultusunda önlemler alarak sürekli iyileştirmek,

 

 • Personelimizi sürekli geliştirmek adına tüm kaynakları tahsis etmek ve personelinde katılımıyla belirlenen hedeflerimizi yakalamak,

 

 • Müşteri ve tedarikçilerimizle karşılıklı menfaatlerin korunduğu sürdürülebilir ilişkiler geliştirmek,

 

Kuruluşumuzun Kalite Politikasıdır.

 

Kambeton'un kurumsal değerleri;

 

 •  Yüksek düzeyde güvenilir olmak,

 

 •  Adil olmaya, müşteri, çalışan, tedarikçi haklarına saygı duymak,

 

 •  İnsan kaynağının, en önemli değeri olduğuna inanmak,

 

 •  KAMBETON'u oluşturan tüm öğeler için, önceliğin bireysel çıkarlar değil, Kambeton'un çıkarları olduğu bilmek, bunun tüm firma çalışanları tarafından benimsenmesini sağlamak,

 

 •  Var olmak için, sürekli çalışmak gerektiğine inanmak,

 

 •  Ürettiği tüm ürün ve değerlerden sorumlu olduğunun farkında olmak,

 

 •  İnsan haklarına, laikliğe, hukukun üstünlüğüne ve demokrasiye inanmak ve bu çağdaş değerleri her zaman desteklemektir.

 

 


Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

 


TSE K 118 Kalite Belgesi

 


Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

 


Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

 


Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

 


Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

 


Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

 


Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

 


Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

 


Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

 


Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

 


Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

 

 

Bema Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Bema Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 1987 yılında, Kambeton'un kalıp ve makine ihtiyacını, üretim hattındaki gerekli teçhizatını sağlamak, aynı zamanda bakım ve onarım hizmeti de vermek üzere kurulmuştur. 2.700 m² kapalı alan ve yaklaşık 1.200 m² açık alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Bema Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Websitesi için tıklayınız.

 

Teknopak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Teknopak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2005 yılından bu yana, en gelişmiş teknoloji ile yüksek kalitede ofset baskılı karton ve sıvamalı kutu üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde 20.000 m² alan üzerine kuruludur ve Türkiye'nin önde gelen yenilikçi firmaları arasında yer almaktadır. Deneyimli çalışan grubu ve yaratıcı tasarımlarıyla, mutlak müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

 

Teknopak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Websitesi için tıklayınız.

Sicil numarası : 24798
Ticaret unvanı : Kambeton A.Ş.
İşletmesinin merkezi : İncirlik Cumhuriyet Mh. İncirlik Blv. No:66/Z-01 Yüreğir/ADANA
Yönetim Kurulu Başkanı : Zeki BAYKAM
Taahhüt Edilen Sermaye : 10.000.000
Ödenen Sermaye : 10.000.000

Neden Beton Prefabrik1) Alternatif yapı malzemeleri olan çelik ve ahşaba göre beton yangına çok daha dayanıklıdır. Yangında erimeyen beton, sadece yapının uzun süre korunmasını değil aynı zamanda etraftaki binalara yayılmamasını sağlar.


2) Prefabrik beton teknolojisi hızlı ve pratik inşaata olanak sağlar. Örneğin 3000 m2'lik standart bir yapı birkaç hafta içinde üretilip montajı tamamlanabilir.


3) Kalıplar yardımı ile istenilen şekli alabilen beton özgün tasarımları hayata geçirir. Farklı formlar, yüzeyler ve renklerle çarpıcı ve estetik yapılar sunar.


4) Prefabrik beton, fabrika üretimi olduğundan her eleman aynı standartlarda üretilebilir ve gereken kalitede üretildiği kontrol edilebilir. Yerel kaynakların kullanımına önem verilmesi, kaliteden ödün vermeden maliyetlerin kontrol edilebilmesi anlamına gelir.


5) Alternatiflerine göre daha fazla güvenlik sağlayan beton oldukça uzun ömürlü ve yüksek basınca, çarpışmalara, patlamalara ve deprem, fırtına, sel gibi doğal afetlere karşı dayanıklıdır.


6) Prefabrik beton, hem sıcak hem de soğuk bölgelerde kararlı bir ısıya sahip olma konforunu sağlar. Ayrıca olumlu akustik özellikleri sayesinde sessiz mekanlar yaratabilir ve ses bariyerleri oluşturabilir.


7) Prefabrik beton, uzun ömrü boyunca çürümeye, böceklenmeye, mantar ve küf oluşumuna, paslanmaya karşı minimum bakım gerektirir ve kimyasal önlemler alınmasına ihtiyaç bırakmaz. Dolayısıyla havanın kirlenmesine yol açacak unsurları ortadan kaldırarak sağlıklı bir ortam yaratır.


8) Prefabrik beton sistemi hızlı üretim ve montaja olduğu kadar hızlı söküme ve yeniden kullanıma da olanak sağlar. İleride oluşacak tesis taşıma ya da büyütme gibi koşularda esneklik sağlayarak maliyeti düşürür.


9) Prefabrik beton hızlı montajı sayesinde güvenli çalışma platformlarının hızla kurulduğu, gürültüsüz ve atık malzemenin yer almadığı temiz ve güvenli şantiye ortamları sunar.


10) Doğal malzemelerden (agrega, kum, çimento) üretilmiş olan beton, ekolojik bir malzeme olduğundan geri dönüşüme elverişli ve çevre dostudur.

KAMBETON A.Ş. kişisel verilerin korunmasına büyük önem ve öncelik vermektedir. İşbu Kişisel Verilerin Korunması Politikası ile; şirket çalışanlarının, alt işveren çalışanlarının, iş başvurusu yapanların, stajyerlerin, ziyaretçilerin, tedarikçilerin, üçüncü kişilerin ve müşterilerin kişisel verilerinin korunması süreci yönetilecektir.


Veri Sorumlusu olan KAMBETON A.Ş.’ nin bu Politikayı uygulamaktaki temel amacı, hukuka uygun bir biçimde yürütülen kişisel veri işleme ve verilerin korunması faaliyeti kapsamında alınan idari ve teknik tedbirler ile şirket çalışanlarının, alt işveren çalışanlarının, iş başvurusu yapanların, stajyerlerin, ziyaretçilerin, tedarikçilerin, üçüncü kişilerin ve müşterilerin otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla işlenen kişisel verilerin güvenliğini sağlamaktır.


Bu Politika kapsamında kişisel verilerin işlenmesinde KAMBETON A.Ş.’nin benimsediği ve aşağıda sıralanan temel ilkelere ilişkin çalışmalar yapılmaktadır:


Kişisel verileri hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun işleme,
* Kişisel verileri doğru ve gerektiğinde güncel tutma,
* Kişisel verileri belirli, açık ve meşru amaçlar için işleme,
* Kişisel verileri işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü işleme,
* Kişisel verileri ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza etme,
* Kişisel veri sahiplerini aydınlatma ve bilgilendirme,
* Kişisel veri sahiplerinin haklarını kullanması için gerekli sistemi kurma,
* Kişisel verilerin muhafazasında gerekli tedbirleri alma,
* Kişisel verilerin işleme amacının gereklilikleri doğrultusunda üçüncü kişilere aktarılmasında, ilgili mevzuata ve KVK Kurulu düzenlemelerine uygun davranma,
* Özel nitelikli kişisel verilerin işlenmesine ve korunmasına gerekli hassasiyeti gösterme.

Kişisel verilerin işlenmesi ve korunması konusunda yürürlükte bulunan ilgili yasal düzenlemeler öncelikle uygulanmaktadır. Yürürlükte bulunan mevzuat ve Politika arasında uyumsuzluk bulunması durumunda, KAMBETON A.Ş. yürürlükteki mevzuatın uygulama alanı bulacağını kabul etmektedir.


KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA METNİ


İşbu bilgilendirme ve açıklamalar, Şirketimiz KAMBETON A.Ş. tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuat hükümleri kapsamında yapılmıştır. Kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında KAMBETON A.Ş. tarafından işlenebilecektir. Kanun kapsamında KAMBETON A.Ş. veri sorumlusu olarak kabul edilmektedir.


Şirketimize ait internet sitesini kişisel nitelikte verilerinizi paylaşma ihtiyacı olmaksızın ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte, web sitemiz üzerinden bir işlem yapmak istediğinizde ve sitemizde mevcut uygulamaları kullanmak istediğinizde bu işlemin yapılabilmesi için gerekli olan ad-soyad, iletişim bilgileriniz ve diğer kişisel verileriniz talep edilebilir. Şirketimiz talep edilen bilgilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuat hükümleri kapsamı dışında hiçbir surette işlemeyecek ve bu bilgiler güvencemiz altında olacaktır.


Bu siteyi kullanarak mevcut uygulamalara girdiğinizde, verilerinizin işlenmesine onay vermeyi kabul etmiş sayılacaksınız. Bu uygulamaların koşullarını kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayınız ve kişisel nitelikli herhangi bir veri vermeyiniz.


Şirketimiz web sitesi üzerinden başka internet sayfalarına link verilmesi halinde şirketimiz bu sitelerin gizlilik, içerik ve uygulamalarından yasal olarak sorumlu tutulamaz. Bu nedenle, bu sitelerin kullanılması veya bu sitelerin kişisel verilerin işlenme politikalarının olup olmadığının kontrolü sizin sorumluluğunuzdadır.


Gerek internet sitemiz üzerinden kullanımlarınızda gerekse diğer yasal yollardan elde edilen kişisel verileriniz, sadece talepte bulunulan, kullanılan işlemin amacı ile sınırlı olarak toplanacak ve işlenecektir. Şirketimiz, yükümlülüklerini yerine getirebilmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yaptığınız başvurunuz ve/veya imzalayabileceğiniz sözleşmeler dolayısıyla, devlet otoritelerince öngörülen bilgi saklama, raporlama, arşiv tutma, bilgilendirme yükümlülüklerine uymak, ilgili mevzuat ve imzalanan sözleşmeler gereği risk izleme ve önleme gerekçeleri ile betonarme üst yapı elemanları, öngermeli köprü kirişleri, beton ve betonarme alt yapı elemanları, santrifüj betonarme elektrik direkleri, beton parke taşları, bordür taşları, kent mobilyaları gibi çevre düzenleme elemanları, çit direği, panel duvar, Betoblok, Betocast gibi çevre koruma elemanları, en yüksek standartlarla üretilen boşluklu döşeme ve tribün basamağı gibi özel imalatlar da dahil olmak üzere, her türlü prekast üretimi ve bu işlemlere ilişkin lojistik, depolama, muhasebe, insan kaynakları, finans ve bilgi işlem gibi, faaliyetlerinin elektronik bilgi varlıkları ile bu varlıkların korunması amacıyla tüm idari bina ve tesislere ilişkin güvenlik önlemlerini yerine getirmek ve takip etmek, söz konusu kanun ile getirilen kişisel verilerin devamlı surette doğru ve güncel olmasını temin gibi amaçlarla bilgilerinizi işleyecek, toplayacak ve hakkınızdaki verinin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkmasına kadar verilerinizi muhafaza edebilecektir. İşlenen bu kişisel verileriniz Şirketimizin faaliyet konusu ile ilgili olarak ve ancak anılan mevzuatın izin verdiği çerçevede yurt içinde ve yurt dışında yerli ve yabancı üçüncü kişilere sadece bu amaçlarla aktarılabilecektir.


Kişisel verileriniz, KAMBETON A.Ş. grup şirketleriyle ve hissedarlarıyla, iş ortaklarıyla, tedarikçileriyle, dış hizmet sağlayıcılarıyla ve kanunen yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile Kanun’un 8 ve 9 numaralı maddelerinde belirtilen şartlara uygun olarak paylaşılabilecektir. Kişisel nitelikteki verilerinizin muhatapları, sadece pozisyonu ve görevi dolayısıyla verilerinizi bilme yetkisini haiz kişiler ile sınırlandırılmaktadır. Şirketimiz kişisel nitelikteki verilerin gizliliği, güvenliği ve bütünlüğünün sağlanması için şirket içi ve dışı koruma tedbirlerini uygulamaya koymuştur. Bunlar arasında, kişisel veri barındıran bilişim sistemlerinin yetkisiz erişimlere, siber saldırılara ve hukuka aykırı veri işlemelere karşı korunmasını sağlamak amacıyla her türlü teknik ve fiziksel güvenlik tedbirleri bulunmaktadır.


Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenen kişisel verileriniz ile ilgili bilgi talep etme, işlenme amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmesi halinde bunların düzeltilmesini isteme, kanuna uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde resen veya talep üzerine silinmesini, yok edilmesini isteme ve kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi veya yok edilmesi istenildiğinde bu istek üzerine yapılan işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, hakkınız bulunmaktadır.


Kişisel verilerinizi işleyecek veri sorumlusu niteliğindeki Şirketimizin iletişim bilgileri, her tür iletişiminiz, şikâyet ve başvuru haklarınız için aşağıda bilgilerinize sunulmuş olup, bu konuda mevzuatta yapılacak olan güncelleme ve değişiklikleri web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.


Merkez: İncirlik Cumhuriyet Mahallesi İncirlik Bulvarı No: 66 / Z-01 Yüreğir / ADANA
www.kambeton.com.tr
Tel: 0 322 346 00 01 (pbx)


Şube: Belkıs Köyü Belkıs Sokak No:50 Nizip / GAZİANTEP
www.kambeton.com.tr
Tel: 0 342 526 11 35-36-37 (pbx)


Başvurularınıza cevap verebilmemiz için, kimlik ve iletişim bilgilerinizi başvurularınızda tam ve açık olarak belirtmeniz gerekli olup, ayrıca aşağıdaki yollardan birisi ile şirketimize başvuru yapmış olmanız gerekmektedir:


Yukarıda belirtilen adresimize kimlik teyitli olarak elden ve şahsen başvuru,
* Noter vasıtasıyla bildirim,
* İadeli taahhütlü posta ile başvuru,
* Yukarıda bildirilen mail adreslerine yazılı olarak ve güvenli elektronik imza kullanılarak başvuru.

Müşterilerimizin ve kamunun bilgisine iletiriz.


Saygılarımızla.

KVKK Başvuru Formu